O NAS

cropped-cropped-logo.pngWitamy serdecznie.

Nagłaśniamy zarówno małe klimatyczne lokale jak i festyny. Wszystkie nasze światła wykonane są w technologii LED co zapewnia mały apetyt na energię a sterowanie za pomocą protokołu DMX pozwala w pełni nad nimi panować, co przy takiej ilości i zadaniom jakie mają spełniać jest dziś wymogiem.

Nagłaśniamy, oświetlamy, prowadzimy zabawy i konkursy, karaoke, zajmujemy się wystrojem oraz iluminacją.
Prowadzimy imprezy okolicznościowe takie jak: wesela, studniówki, wszelkie-nastki oraz pikniki, festyny, dożynki zawsze dopasowując się do klimatu jakiego się od nas oczekuje.

Oprawa muzyczna zapewniana przez DJ-Wawro zawsze dopasowuje się do gości, a nie odwrotnie, stąd bardzo szeroki repertuar muzyki polskiej jaki i zagranicznej.

Organizujemy kilka razy w roku imprezy tematyczne np. €žNoc Świętojańską€, Halloween, lata `70, `80 , Prison Party, Kicz Party, Mafia Party i jeszcze wiele innych tematów dających nam pole do szaleństwa w dekoracjach i pomysłów do zabaw.
Naszymi atutami jest kreatywność nieszablonowość, profesjonalne podejście bez posmaku rutyny, mamy też asa w rękawie €jaki są niesamowite tancerki i animatorki które, potrafią rozruszać i wciągnąć do zabawy.

ZAPRASZAMY NA NASZEGO FACEBOOK’a

Najnowsze artykuły