O NAS

cropped-cropped-logo.pngWitamy serdecznie.

Nagł‚aśniamy zarówno małe klimatyczne lokale jak i festyny. Wszystkie nasze ś›wiatł‚a wykonane są w technologii LED co zapewnia mał‚y apetyt na energię™ a sterowanie za pomocą… protokoł‚u DMX pozwala w peł‚ni nad nimi panować‡ co przy takiej iloś›ci i zadaniom jakie mają speł‚niać jest dziś› wymogiem.

Nagł‚aśniamy, oś›wietlamy, prowadzimy zabawy i konkursy, karaoke, zajmujemy się™ wystrojem oraz iluminacją….
Prowadzimy imprezy okolicznoś›ciowe takie jak: wesela, studniówki, wszelkie-nastki oraz pikniki, festyny, dożynki zawsze dopasowują…c się™ do klimatu jakiego się™ od nas oczekuje.

Oprawa muzyczna zapewniana przez DJ-Wawro zawsze dopasowuje się™ do gości a nie odwrotnie, stą…d bardzo szeroki repertuar muzyki polskiej jaki i zagranicznej.

Organizujemy kilka razy w roku imprezy tematyczne np. €žNoc Świętojańską€, Halloween, lata `70, `80 , Prison Party, Kicz Party, Mafia Party i jeszcze wiele innych tematów dają…cych nam pole do szaleń„stwa w dekoracjach i pomysłów do zabaw.
Naszymi atutami jest kreatywność‡, nieszablonowość‡, profesjonalne podejście bez posmaku rutyny, mamy też asa w rę™kawie €“ to niesamowite tancerki i animatorki które potrafią… rozruszać‡ i wciągnąć‡ do zabawy.

Najnowsze artykuły

.

Zapraszamy na zabawę walentynkową… w klimacie „€žKICZ PARTY” Impreza odbędzie się™ 11-go lutego 2017 w godzinach od 19.00 do 03.00 […]

..

Zapraszamy na OSTATKI -€“ zabawę™ w klimacie „PIN-UP” Impreza odbędzie się™ 25-go lutego 2017 w godzinach od 19.00 do 03.00 […]

Wesele Sandry i Michał‚a

to było super wesele, poniżej zdjęcia